ملات فوران

ملات فوران/Furadur Cement

ملات  شناخته شده و خوش نام Furadur Cement از جمله محصولات اصلی شرکت اشتویلر-کرام شیمی آلمان به عنوان ملات نصب و بندکشی سیستم سرامیک لاینینگ (کاشی کاری ضد اسید و ضد قلیا) ملاتی است دو جزئی بر پایه رزین فوران که بدلیل برخورداری از گستره وسیع مقاومت های شیمیایی در محیط های اسیدی و قلیایی و در برابر بیشتر حلال های شیمیایی و مقاومت مکانیکی بسیار مطلوب از جمله چسبندگی عالی به کاشی و سطوح همراه با مقاومت های دمایی بالا، همواره با تقاضای بالای مصرف کنندگان در صنایع مختلف کشور از جمله صنایع نفت و پتروشیمی، نیروگاهی، صنایع غذایی و شیمیایی و … روبرو بوده است.

این ملات از دو جزء مایع یا رزین (Furadur Liquid) و پودر (Furadur Powder) با نسبت اختلاط ۱ به ۴ تشکیل شده است. جهت حصول به بالاترین مقاومت های شیمیایی و مکانیکی ملات مذکور، رعایت نکات اجرایی در آماده سازی سطوح، همجنین رعایت دقیق نسبت های اختلاط و نکات پس از اجرای ملات در نصب و بندکشی کاشی و آجرهای ضد خوردگی از اهمیت بسزایی برخوردار است.

در پروسه تولید ملات Furadur Cement محصول شرکت اشتویلر-کرام شیمی آلمان، تركيبات آلدئيدي آن كاملا حذف شده است (Aldehyde-Free Furane Resin) و به همين دليل نسبت به ساير ملاتهاي ارزان قيمت پايه رزين فوران موجود در بازار خطر سرطان زا بودن و نيز ساير اثرات نامطلوب زيست محيطي و بهداشتي را ندارد.

شرکت آدران دژ به عنوان نماینده رسمی و شریک تجاری شرکت اشتویلر-کرام شیمی آلمان، با بیش از بیست سال تجربه و ارائه خدمات به صنایع کشور، آماده ارائه پیشنهاد و مشاوره فنی، تامین مواد و اجرای پوشش های ضد خوردگی و حفاطت سطوح می باشد.

استفاده از مطالب این مقاله با ذکر منبع (وبسایت شرکت آدران دژ) بلا مانع است.

کلمات کلیدی: شرکت اشتویلر-کرام شیمی/ ملات نصب/ ملات بندکشی/ سیستم سرامیک لاینینگ/ کاشی ضد اسید/ کاشی ضد قلیا/ ملات فوران/ رزین فوران/ آجر ضد خوردگی/ شرکت آدران دژ

©2019 KLEO Template a premium and multipurpose theme from Seventh Queen

Log in with your credentials

Forgot your details?