مهندسی پلاستیک FRP / GRP

مهندسی پلاستیک Plastic Engineering 

شرکت آدران دژ طیف و گسترده محصولات FRP / GRP را شامل انواع لوله و اتصالات و تجهیزات فرایندی خاص، بر اساس استانداردها و نیاز مشتریان، در همکاری با برترین شرکت های تولیدکننده در اروپا و آسیا تامین می نماید.

اشتویلر  کرام شیمی آلمان – واحد مهندسی پلاستیک (بزرگترین واحد تولیدی در اروپا)
Steuler-KCH Plastic Department

آلفاپلاست اسپانیا (عضو گروه اشتویلر-کرام شیمی و صاحب پتنت آلفاکور Alphacor )
ALPHAPLAST

سی پی پی هند (بزرگترین تولید کننده FRP/GRP در کشور هند)
Chemical Process Piping (CPP)

واحد مهندسی پلاستیک شرکت اشتویلر – کرام شیمی آلمان به عنوان بزرگترین واحد تولید انواع محصولات FRP و GRP در سطح اروپا مطرح می باشد.  انواع محصولات مختلف مهندسی پلاستیک با نام های تجاری شناخته شده در گروه های محصولی زیر تقسیم یندی می شوند:

 

Thermoplastic

Keraverin

Kerapolin

KERA

Alphacor

Keraverin PTFE

 

تولید انواع لوله و اتصالات FRP / GRP در انواع Type D ،Type E و Type B  بر اساس استانداردهای   DIN16965 و DIN16966 با بالاترین مشخصات فنی
(PN 16) و DN 600 و DN 800

با لاینرهای PPH، PE، PVC-C،PVC-V ، E-CTFE، PVDF، PTFE-M PFA, و FEP و مقاومت های برشی به میزان حداقل 7 N/mm2 

 

انواع تجهیزات کامپوزیتی خاص KERA بر پایه رزین های فنولیک و فوران از جمله لوله و اتصالات، انواع مخازن، راکتورها، رولرها و انواع برج های چند مرحله ای و سینی دار جذب و تجهیزات جانبی از جمله Liquid Distributer، Tunnel Tray،Nozzles ، Fittings &Coversبا مقاوتهای دمایی تا 180 سانتیگراد

تامین انواع رزین های تخصصی ازجمله Derakane 411, 441, 470 و الیاف تخصصی شیشه ای و کربنی جهت انجام تعمیرات در تجهیزات FRP/GRP.

استفاده از انواع لاینرها با مقاومت های شیمیایی بالا از جمله PE  ،   PP، PVC-U ، PVC-C  ، PVDF ، ECTFE ، FEP ، PFA ، PTFE و رزین های خاص موجب گستردگی محصولات مهندسی پلاستیک شرکت اشتویلر – کرام شیمی شده است.

شرکت آلفاپلاست در اسپانیا  (ALPHAPLAST)و عضو گروه اشتویلر-کرام شیمی آلمان گستره وسیعی از انواع محصولات FRP/GRP بدون لاینر داخلی (Pure FRP) را در انواع Glass Fiber Reinforced Plastic Pipes: PRFV, GRP, GFRP, GFK  تولید می نماید.

همچنین از جمله محصولات اصلی این شرکت، گروه محصولات آلفاکور ALPHACOR با رزین خاص آلفاکور می باشد.

انواع اتصالات شامل Elbows, Collars, T-Pieces, Reducers, Flanges,  با محدوده قطر 25 تا 1200 میلیمتر و همچنین انواع مخازن و Ducts و Casing های فیلترهای الکترواستاتیک تا قطرهای بیش از 5 متر و نیز لوله های آنتی استاتیک از محصولات اصلی این شرکت است.

 

شرکت CPP (Chemical Process Piping) به عنوان بزرگترین مجموعه تولید FRP/GRP در کشور هند می باشد که در ساخت و تامین محصولات مذکور همواره طرف همکاری و مورد تائید شرکت های بزرگ اروپایی از جمله Uhde، Outotec   Steuler-KCH، AQUA، GEA، و PETRONAS  بوده است.

بیش از پنجاه سال سابقه و تجارب موفق شرکت CPP در طراحی و مهندسی، ساخت و تامین و نظارت و نصب گروه محصولات Thermoplastic lined GRP، GRP و GRE و تامین مواد در بیشتر کشورهای اروپایی و اجرای پروژه های بزرگ Piping در کشورهای آسیایی از جمله موفقیت های شرکت مذکور است.

 

Log in with your credentials

Forgot your details?