همکاری شرکت آدران دژ با شرکت CPE

شرکت CPE (Chemical Process Equipment) بزرگترین سازنده تجهیزات Full FRP در کشور هند و ازجمله معدود شرکت های توانمند در دنیا در ساخت تجهیزات خاص از جنس Pure FRP از لحاظ ابعاد و اندازه تجهیزات می باشد.

شرکت CPE با بیش از 50 سال سابقه فعالیت در زمینه طراحی، ساخت و نصب تجهیزات کامپوزیتی FRP بزرگترین مخازن ساخته شده از FRP را در جهان تولید می نماید.

در 2017 طراحی و ساخت تجهیز اسکرابر Gas Cleaning Scrubber با قطر 7.2 متر و ارتفاع 32 متر توسط این شرکت انجام و به کشور انگلستان صادر گردید.

در حال حاضر توانایی این شرکت ساخت مخازن و تجهیزات FRP تا قطر 12 متر می باشد.

از جمله سایر فعالیت های این شرکت تولید تجهیزات FRP دارای لاینر های پلیمری یا به اصطلاح فنی محصولات Dual Laminate FRP با انواع لاینر های از جنس PVC, C-PVC, U-PVC, PP, PVDF, E-CTFE, PFA, HDPE, PTFE, FEP می باشد. نجهیزات لاینر دار تا قطر های بیش از 4 متر قابل تولید می باشند. علاوه بر تولید انواع لوله و اتصالات FRP  - (FRP Pipe & Fittings)  و انواع داکت ها (FRP Ducting) در شرکت خانوادگی با نام CPP(Chemical Process Piping)

همچنین تولید انواع سل های الکترولیز در ابعاد رایج و بزرگ (Jumbo Cells) از جنس سیمان های پلیمری Polymer Concrete  با پوشش های FRP در شرکت CPE  تولید و عرضه جهانی می گردد.

انواع تجهیزات Full FRP شرکت CPE هند تا قطر 12 متر و ارتفاع  40  متر تولید می گردند.

 

Field Storage Tanks.

Underground Storage Tanks.

Solid Storage Silos.

High Pressure Vessels.

Reactors.

Scrubbers.

Cooling Towers.

Wet Gas Electrostatic Precipitators.

Settling Tanks.

Pickling Tanks.

Polymer Concrete Cells

Gratings.

Various Profiles for support structure

 

برای اطلاعات بیشتر با دپارتمان مهندسی پلاستیک شرکت آدران دژ تماس حاصل فرمائید.

 http://www.cpel.com/

 

 

Log in with your credentials

Forgot your details?