انتخاب شرکت آدران دژ از ایران در میان شرکت های برتر

عنوان گزارش:

تحقیق بازار (Market Research) در زمینه پوشش های محافظت از خوردگی و مقاوم در برابر اسید – تا سال 2022 میلادی شامل بررسی مناطق صنعتی تولید، مصرف، درآمد و نرخ رشد

Corrosion Protective Coatings & Acid Proof Lining Market Research 2022: Regional Industry Segment by Production, Consumption, Revenue and Growth Rate

April 2, 2018 – by Mangesh

این گزارش با بررسی و تحقیق بازار (Market Research)  در زمینه پوشش های صنعتی ضد خوردگی و پوشش های مقاوم در برابر اسید، اطلاعاتی را شامل تجزیه و تحلیل شرایط فعلی این صنعت، نیازمندی های بازار، بررسی اندازه بازارهای موجود، معرفی و تحلیل گستره ی پوشش های محافظت از خوردگی و مقاوم در برابر اسید، همچنین مطالعه درآمد این صنعت و پیش بینی های اقتصادی و روند بازار تا سال 2022 را فراهم آورده است.

در این گزارش که اخیرا از سوی موسسه معتبر Business Services 24 تهیه و عرضه شده است به ارزیابی و تجزیه و تحلیل مقایسه ای شرکت ها و الگوی بازپرداخت سرمایه در این صنعت پرداخته شده و دیدگاهی روشن از چشم انداز این صنعت را شامل می گردد.

مبنای محدوده ی مطالعاتی این گزارش بر بررسی بازار پوششهای محافظت از خوردگی و پوشش های مقاوم در برابر اسید در آمریکای شمالی، اروپا، چین، ژاپن، خاورمیانه، آفریقا و هند تمرکر دارد. در این محدوده تولید کنندگان این صنعت، انواع پوشش ها و کاربردهای آن طبقه بندی و بررسی شده است.

در نتیجه این بررسی و مطالعه تعدادی از تولید کنندگان و شرکت های فعال و برتر این صنعت از مناطق مطالعاتی اتنخاب و و معرفی شده اند. که نام شرکت آدران دژ از ایران نیز در میان این شرکت های بین المللی قرار گرفته است:

Cape RB Hilton Saudi Arabia, Hertel OTC, StonCor Middle East, Kaefer LLC, REMA TIP TOP AG, KCC Corrosion Control, StonCor Middle East, Anticorrosion Protective Systems, Al Gurg Paints, Ineco Limited, Global Suhaimi, Ocean Rubber Factory LLC, Hajjan Trading & Industrial Services Company Ltd (HATCON), Rezayat Protective Coating Company Ltd, Al-Sabaiea National Gen Cont & Gen Trd, Bahrain Rubber Company WLL, DicoTech Limited, General Industries CoLtd, FABA Commercial Services WLL, Beugin Industrie Sas, GARAY Group, Arcoy Morac SARL, Uniresins Proprietary Limited, GEAS RIVESTIMENTI Srl, Al Dobowi Limited, Aderan Dej.

 

در خصوص انواع پوشش های ضد خوردگی انواع محصولات زیر مورد بررسی قرار گرفته است:

Epoxy, Polyurethane, Polyurea, Alkyd, Acrylic, Fluoropolymer, Vinyl Ester & Flake-Filled Vinyl Ester, Other.

همچنین صنایع و بازار هدف بررسی شده نیز شامل صنایع نفت و گاز، صنایع دریایی، تولید برق، وسایل نقلیه ، مواد شیمیایی، معدن و متالورژی، تصفیه آب و غیره می باشد.

در این گزارش به سوالات کلیدی این صنعت پرداخته شده است. از آن جمله:

بررسی اندازه بازار در سالهای 2012 تا 2017

تغییرات احتمالی بازار به چه سمت و به چه اندازه ای تا سال 2023 خواهد رسید.

نقش آفرینان اصلی و کلیدی بازار این صنعت چه موسساتی خواهند بود و استراتژی های آنها در این بازار چه خواهد بود؟

روندهای کلیدی بازار چه تاثیری بر رشد جهانی این صنعت دارند.

فرصت های بازار و چالش ها که توسط فروشندگان در بازارهای جهانی پوشش های ضد خوردگی و محافظت در برابر اسید ایجاد می گردد چیست؟

روندها، محرک ها و موانع موثر بر رشد چیست؟

 

همانطور که اشاره شد، پس از بررسی و مطالعات بازار و تحلیل سوالات کلیدی این صنعت، تعدادی از تولیدکنندگان و شرکت های حرفه ای این صنعت در کشورها و مناطق مورد بررسی انتخاب شده اند که شرکت آدران دژ نیز در میان این شرکت ها از کشور ایران معرفی شده است.

جهت مشاهده معرفی این گزارش در سایت موسسه معتبر Business Services 24 به لینک زیر مراجعه فرمائید:

https://businessservices24.com/307313/corrosion-protective-coatings-acid-proof-lining-market-research-2022-regional-industry-segment-by-production-consumption-revenue-and-growth-rate/

 

Ask Sample report of Corrosion Protective Coatings & Acid Proof Lining market

http://www.360marketupdates.com/enquiry/request-sample/10534904

 

Log in with your credentials

Forgot your details?