دستگاه های - جوشکاری پلاستیک

شرکت مونش با بیش از 40 سال سابقه و تجربه درخشان در تولید دستگاههای پیشرفته جوش پلاستیک با ارائه طیف گسترده ای از ماشین آلات جوش پلاستیک و الکترودرهای دستی، امکان جوش انواع ترموپلاستیک ها را فراهم آورده است. این شرکت پیشرفته ترین تکنولوژی های روز را مطابق با قوانین و مقررات شناخته شده دنیا در دستگاههای الکترودر و جوشکاری پلاستیک خود به کار برده است.

شرکت مونش با دارا بودن بیش از 4 دهه سابقه و تجربه درخشان و با بهره وری از دانش و نوآوری در تولید دستگاههای پیشرفته جوش پلاستیک، کارایی آسان و راحت را برای کاربران دستگاه های خود را به ارمغان آورده است و در این خصوص رتبه نخست در بین سایر تولیدکنندگان دستگاههای مشابه را در جهان بدست آورده است.

کاربرد آسان و راحت و همچنین طراحی پیشرفته، دستگاههای جوشکاری پلاستیک این شرکت را به بهترین جهت جوشکاری ترموپلاستیک ها تبدیل نموده است.

کاربرد طولانی مدت در سالیان گذشته دستگاههای فوق الاشاره موجبات اطمینان و اعتماد خاطر هرچه بیشتر مشتریان و مصرف کنندگان محصولات شرکت مونش را فراهم آورده است.

شایان ذکر است که کلیه محصولات شرکت مونش در منطقه Ransbach-Baumbach واقع در کشور آلمان طراحی و تولید، و در اکثر نقاط کشورهای جهان توزیع و عرضه می گردد و همواره توسط کارشناسان و مهندسین شرکت مونش مورد پشتیبانی فنی قرار خواهد گرفت.

با توجه به توضیحات فوق الذکر شرکت مونش یکی از معروف ترین و با سابقه ترین شرکت های تولید دستگاههای جوش پلاستیک در جهان می باشد که در طی 40 سال گذشته 45000دستگاه الکترودر و جوش پلاستیک را در نقاط مختلف جهان عرضه نموده است.

تاریخچه تولید سیستم های جوش پلاستیک کمپانی مونش

انواع دستگاه های جوش پلاستیک و اکسترودرهای دستی

انواع دستگاه های جوش ژئوممبران

انواع متعلقات سیستم های جوشکاری پلاستیک

کاربرد این دستگاه ها در صنایع آب و فاضلاب، مهندسی طراحی خطوط لوله FRP/GRP ، تعمیرات جوش پلاستیک و… است.

طراحی و ساخت انواع دستگاه های جوش پلاستیک به صورت

جوشکاری هوای گرم، جوشکاری اکستروژن و جوشکاری صفحه ژئوممبران.

از شرکت آلمانی Munsch

Log in with your credentials

Forgot your details?